TADOS SPÓŁKA JAWNA

O firmie

TADOS to przedsiębiorstwo, którego profilem działalności jest handel, produkcja, dystrybucja materiałów budowlanych, jak również promocja nowoczesnych technologii w budownictwie. Obecnie prowadzimy działalność w dwóch oddziałach: Stęszewie i Zaparcinie.

Stęszew, ul. Dąbrowskiego 5
Zaparcin, ul. Główna 1

TADOS to przede wszystkim producent wysokiej klasy prefabrykatów betonowych, między innymi wibroprasowane bloczki, nadproża, beton towarowy. Zajmujemy się również sprzedażą maszyn budowlanych.

Systematycznie dzięki kolejnym inwestycjom i nawiązaniu trwałych układów gospodarczych z największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i zagranicą stworzyliśmy prężnie działającą i stale rozwijającą się firmę. Firma nasza powstała w 1974 roku, działalność rozpoczęła od wykonywania usług blacharsko dekarskich.

Od 10 lat jesteśmy wiodącym producentem prefabrykatów betonowych, między innymi: bloczków betonowych M-6, nadproży L-19 oraz nowość w 2016 roku „nadproża żelbetowe z betonu zwykłego o przekroju prostokątnym”. Produkujemy także opakowania metalowe do mas bitumicznych.

Jesteśmy firmą, która rozwija się dynamicznie. Ofertę rozszerzyliśmy o szeroką gamę materiałów budowlanych izolacyjnych, elektroinstalacyjnych, malarskich i tym podobnych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn budowlany.